Başkan Turanlı: Bizim güç birliğine ihtiyacımız var

Meclis toplantısında AK Parti Belediye Meclis Grubuna çağrıda bulunan Kâhta Belediye Başkanı İbrahim Yusuf Turanlı, “Bizim zaman kaybına değil güç birliğine ihtilacımız var ve bu güç birliğini birlikte yapımımıza ihtiyacımız var. Millet bizden hizmet bekliyor. Meclis toplantılarında oturalım konuşalım Kâhta’nın menfaatine olan her şeyi birlikte istişare edelim ”dedi.

Başkan Turanlı: Bizim güç birliğine ihtiyacımız var

Bütün belediyeler kredi kullanarak işi götürürken, Kâhta Belediyesinin bugüne kadar hiçbir şekilde kredi kullanmadığını, borç ödeyerek hizmet yaptığını vurgulayan Başkan Turanlı, Kâhta’nın bir 5 yıl kaybedecek zamanın olmadığın belirterek AK Parti Grubuna güç birlik çağrısı yaptı.

Kâhta’nın menfaatine olan her şeyi birlikte istişare edelim diyen Başkan Turanlı, konuşmasında şunları ifade etti;

“Kâhta Belediyesi bugüne kadar hiçbir şekilde kredi kullanmadı. Borç ödedik kredi kullanmadık. Borç ödeyerek eğer bu işler yapılıyor ise bence takdire şayan bir hizmet vardır. Bakın bütün belediyeler kredi işi götürmeye çalışıyorlar. Bizim zaman kaybına değil güç birliğine ihtilacımız var ve bu güç birliğini birlikte yapımımıza ihtiyacımız var. Bu belediye Yusuf Turanlı’nın şahsi belediyesi değil. Şahsi belediyesi olsa bugün bu meclis olmazdı. Ben olsam gelirim kardeşim getir projelerin nelerdir masaya indirelim yapmamız gerekenler nelerdir birlikte yapalım. Kâhta’nın yararına karar alalım. Kâhta’yı bir 5 yıl daha karartmayalım. Kâhta’nın kaybedecek ne zamanı nede vakti var. Doğru bildiğim her şeyin arakasında durmaya hazırım, her hizmeti birlikte yapıp ve yaparken de kimden gelirse onun ismini yaşatmakta benin boynumun borcu olsun. Millet bizden hizmet bekliyor. Meclis toplantılarında oturalım konuşalım Kâhta’nın menfaatine olan her şeyi birlikte istişare edelim. Kâhta’nın buna ihtiyacı var ”diye konuştu.-HABER MERKEZİ