Başkan Yeni; Hedefimiz 19 Bin Üye

KAHTA’DA BUGÜN-AK Parti Kâhta İlçe Başkanı Bedir Yeni, “Hedefimiz 14 bin olan üye sayımızı yılsonuna kadar Kâhta’da 19 bine çıkarmak ”dedi.

Başkan Yeni; Hedefimiz 19 Bin Üye

İki dönemdir AK Parti Kâhta İlçe Başkanlığı görevini sürdüren Bedir Yeni ve ekibi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın gösterdiği 2023 hedefine ulaşmak için kapı kapı dolaşıp vatandaşın hatırını soruyor, partiye yeni üyeler kazandırıyor. Başkan Yeni, eski-yeni yönetim demeden kurucu üyeler kadın kolları, gençlik kolları, belediye meclis üyeleri, il genel meclis üyeleri, mahalle ve köy temsilcileriyle birlik beraberlik içeresinde canla başla çalıştıklarını belirterek, "Hedefimiz 14 bin olan üye sayımızı yılsonuna kadar Kâhta’da 19 bine çıkarmak" dedi.

"Her gelen  üye bize yeni umut, yeni heyecan demek"

AK Parti Adıyaman il teşkilatı olarak Ramazan ayında üyelerinin tamamına telefonla ulaşmak için çalışma başlattıklarını belirten Başkan Yeni,"AK Parti ailemizi büyütmek amacıyla üye kampanyamız devam ediyor. Her gelen  üye bize yeni umut, yeni heyecan demek. Her yeni üye bize katkı sağlıyor. Türkiye çapında 1 milyon yeni üye hedefine ulaşmak için Kâhta büyük katkı sağlıyor. Her yeni üye partimize ve hükümetimize destek veriyor. 12 Ekim 2020 tarihinde gerçekleştirdik. Kongremizden sonra 2 binin üzerinde yeni üye kaydı yaparak Türkiye’de ilçeler bazında üye kaydında birinci olduk. Şu anda toplamda 14 bin üye sayısını geçtik. Hedefimiz 2021 yılında 19 bin üyeye ulaşmak. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın gösterdiği 2023 hedefine ulaşmak için eski-yeni yönetim demeden kurucu üyeler kadın kolları, gençlik kolları, belediye meclis üyeleri, il genel meclis üyeleri, mahalle ve köy temsilcileriyle birlik beraberlik içeresinde canla başla ilk günkü heyecanla çalışıyoruz" dedi.

"Halkın içerisinde olan partiyiz"

Üye çalışması sırasında halkın sorunlarını dinlediklerini kaydeden Başkan Yeni, " Sadece seçimden seçime değil sürekli halkın içerisinde olan partiyiz. Gayemiz sadece üye yapmak değil, vatandaşımızın derdine derman olmak. Vatandaşlarımızdan aldığımız geri bildirimleri İl yönetimimize ve vekillerimizle paylaşarak sorunların çözümüne çalışıyoruz. Sahada karşılaştığımız ilgi, alaka mükemmel. 20 yıllık bir iktidar partisi olmamıza rağmen her geçen gün teveccüh artıyor. Bu da Cumhurbaşkanımız Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın tüm mağdur ve mazlumların yanında dik duruşundan kaynaklanıyor. Genç ve dinamik bir yürütme kurulumuz var. Gece gündüz ak kadrolar vatandaşlarımızın emrinde" diye konuştu.