CHP'li Binzet:İnsanlar İktidarı Tarihe Gömmeyi İple Çekiyor

CHP Adıyaman İl Başkanı Burak Binzet, "İnsanlar kötü gidişattan bıkmış vaziyette ve artık bu iktidarın bir an önce tarih sahnesine gömülmesini iple çekiyor."dedi.

CHP'li Binzet:İnsanlar İktidarı Tarihe Gömmeyi İple Çekiyor

CHP Adıyaman İl Başkanı Burak Binzet, CHP Milletvekili Abdurrahman Tutdere, Merkez İlçe Başkanı Hüseyin Buluş il ve ilçe yöneticileri ile birlikte Dardoğan ve Yavuzlar Mezrası Uzun Köy’ü ziyaret etti.

Ziyarettte vatandaşların sorunlarını dinledi ve sorunların çözümü konusunda fikir alışverişlerinde bulunan CHP hayeti,vatandaşlara CHP'nin siyasal,sosya,ekonomik ve özellikle tarım politikaları konusunda bilgi verdiler.

Ziyaretin ardından açıklmada bulunan CHP Adıyaman İl Başkanı Burak Binzet, "İnsanlar kötü gidişattan bıkmış vaziyette ve artık bu iktidarın bir an önce tarih sahnesine gömülmesini iple çekiyor."dedi.

"Güzel ve güneşli günler bizi bekliyor" diyen Başkan Binzet,açıklmasında şunları ifade etti;

“Köy köy, kapı kapı ziyaretlerimize devam ediyoruz. Salgının da etkisiyle daha da zor durumda olan vatandaşlarımızı yalnız bırakmayarak dertlerine ortak oluyoruz, olmaya devam edeceğiz. Pek çok sorunu var vatandaşlarımızın. Tabi öncelikli olarak da ekonomi bu sorunların başını çekiyor. İnsanlar kötü gidişattan bıkmış vaziyette ve artık bu iktidarın bir an önce tarih sahnesine gömülmesini iple çekiyor. Biz de vatandaşa bu konuda umut aşılıyoruz. Biraz sabredin diyoruz. Erken seçim diyoruz, iktidar henüz yanaşmıyor ama korkunun ecele faydası yok. Yapılacak ilk seçimde, demokrasiyle bu iktidarın bugüne kadar söylediği cümlelere artık son noktayı koyacağız ve kitabı kapatacağız. Güzel ve güneşli günler bizi bekliyor olacak.” ifadelerini kullandı.KAHTADA BUGÜN