Gürsoy: Paramı Kurtarayım Diye İftira Attım

AK Parti Merkez Disiplin Kurulu Başkanı ve Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın ve Danışmanı Ömer Faruk hakkında kendisini arazi satışı vaadiyle 36,2 milyon TL dolandırmakla suçlayan Adıyamanlı iş insanı Sadık Gürsoy, Ankara Cumhuriyet Başsavcılığına verdiği dilekçede Ahmet Aydın ve danışmanı Ömer Faruk Işık’a iftira attığını itiraf etti.

Gürsoy: Paramı Kurtarayım Diye İftira Attım

KAHTADA BUGÜN/AK Parti Merkez Disiplin Kurulu Başkanı ve Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın ve Danışmanı Ömer Faruk hakkında kendisini arazi satışı vaadiyle 36,2 milyon TL dolandırmakla suçlayan Adıyamanlı iş insanı Sadık Gürsoy, Ankara Cumhuriyet Başsavcılığına verdiği dilekçede; Ahmet Aydın ve danışmanı Ömer Faruk Işık’ın dolandırma olayı ile ilgililerinin bulunmadığını, parasını kurtarmak için olayın içinde göstererek parasını kurtarmaya, basında yer alan haberlerin yalan ve dedikodu olduğunu itiraf etti.

Adıyamanlı iş insanı Sadık Gürsoy, AKP'li vekil Ahmet Aydın ve eski danışmanı Ömer Faruk Işık'ı kendisini arazi satışı vaadiyle 36,2 milyon TL dolandırmakla suçladı. Işık'ın karşı şikâyeti üzerine Gürsoy tutuklanmıştı.

Haber Sitemizin WhatsApp hattından gönderilen tutuklu Sadık Gürsoy’un Ankara Cumhuriyet Başsavcılığına yazmış olduğu ıslak imzalı dilekçede, Aydın ve danışmanı Ö.Faruk Işık hakkında iftira isnadında bulunduğunu itiraf ettiği açıklamaları içeren dilekçeyi yorumsuz olarak sizinle paylaşıyoruz;