Kahta Belediyesi kısıtlamada sokak hayvanlarını unutmadı ...

KAHTA'DA BUGÜN-Kahta Belediyesi tam kapanma kapsamında uygulanan sokağa çıkma kısıtlaması süresince sokak hayvanlarını yalnız bırakmıyor.

Kahta Belediyesi kısıtlamada sokak hayvanlarını unutmadı ...

Kahta Belediyesi Veteriner Işleri Birimi Ekipleri, koronavirüs tedbirleri kapsamında uygulanan 17 günlük tam kapanma sürecinde ilçede sokak hayvanları için besleme faaliyetlerini sürdürüyor.Belediye ekipleri bu kapsamda sahipsiz sokak köpeklerine ve kedilere mama ve su desteği sağlayarak can dostlarımızı bu zorlu günlerde yalnız bırakmıyor.

Kahta Belediyesi Veteriner Isleri Biriminden yapılan açıklmada,"Pandemi den dolayı tam kapanmanın olduğu bu günlerde herkes gibi sokak canları da olumsuz etkilendi.

Kahta Belediyesi Veteriner Isleri Birimi Ekiplerimiz bu zorlu günlerde ilçemizin birçok noktasına kurulu olan besleme noktalarımıza düzenli olarak mama dağıtımı yapmaktadır."

Vatandaşlara bu zorlu süreçte sokak hayvanlarına sahip çıkmaları çağrısında bulunan Veteriner Isleri Birimi,"Sizler de bu zorlu süreçte Kapı önlerinize "Birkapsu-Birkapmama" koyarak can dostlarımıza bu zorlu günlerde destek olabilirsiniz" şekllinde çağrıda bulunuldu.