Kahta Belediyesi'nden Çocukların Yüzünü Güldüren Etkinlik

Kahta Belediyesi,pandemi sürecinden etkilenen çocuklar için sosyal etkinlik düzenledi.Mehmet Yavuz Parkında gerçekleşen etkinliğe aileler ve çocuklar yoğun ilgi gösterirken, çocuklar gönüllerince eğlendi.

Kahta Belediyesi'nden Çocukların Yüzünü Güldüren Etkinlik

Kahta Belediyesi,pandemi sürecinde evlerinde sıkılan çocukların yüzü gülsün diye İstanbul Ataşehir Belediyesi ile ortaklaşa düzenledikleri "Kültür Sanat Etkinlikleri" kapsamında Ataşehir Belediyesi Tiyatro Ekibinin Hazırladığı Puki Parkta isimli çocuk oyunu, Kahtalı çocuklarla buluştu.

Menderes Mahallesi Mehmet Yavuz Parkında gerçekleşen etkinliğe aileler ve çocuklar yoğun ilgi gösterirken çocuklar gönüllerince eğlendi.

Çocukların mutluluğunun kendisini de mutlu ettiğini belirten Kahta Belediye Başkanı İbrahim Yusuf Turanlı,"Kahta Belediyesi olarak çocuklara yönelik bu tür sosyal etkinliklerin devam edeceğini belirterek,"“Belediyesi olarak hem sosyal hem de kültürel etkinlikleri gerçekten önemsiyoruz. Pandemiden dolayı uzun süredir vatandaşlarımızın hasret kaldığı kültür-sanat etkinlikleri yeniden başladı. Ülkemizi esir alan korona virüsünden dolayı yaklaşık iki yıldır çocuklarımız için herhangi bir etkinlik programı yapılmadı. Çocuklarımızın hasret kaldığı etkinlik programını pandemi sürecinin bitmesiyle, kardeş Ataşehir Belediyesi ile birlikte çocuklarımıza böyle bir etkinlik hazırladık. Çocuklarımız çok eğlendi. İnşallah bu tür sosyal etkinliklerimiz devam edecek. Düzenlenen organizasyonda emeği geçen başka Ataşehir Belediyesi olmak üzere katılım sağlayan tüm hemşerilerime teşekkür ediyorum” dedi.-KAHTADA BUGÜN