Kahta02spor Kulübü Basın Açıklaması

Kulüp Başkanı Musa Yıldırım Başkanlığında toplanan Kahta02Spor Kulübü Yönetim Kurulu,toplantının ardından Kulüp Başkanlığı tarafından yazılı basın açıklaması yayınlandı.

Kahta02spor Kulübü Basın Açıklaması

Kâhta02Spor Yönetim Kurulu Başkanlığı adına basın sözcüsü Ömer Çelebi imzasıyla kulübün resmi sitesinden yayınlanan basın açıklamasında şu ifadelere yer verildi:

"30 Ağustos 2021 tarihinde icra edilen Kâhta02 Spor Yönetim Kurulu toplantısı basın bildirisi aşağıda maddeler halinde sıralanmıştır.

-Kâhta02 Spor Kulübü'nün 2021-2022 sezonunda tüm maddi giderleri kulüp başkanımız Sayın Musa Yıldırım'ın başkanlığını ettiği Serbend Şirketi tarafından finanse edilmiştir. 

-Kulübümüz, manevi destek dışında hiçbir kurum, kuruluş, gerçek veya tüzel kişliğin maddi desteğine ihtiyaç duymadan sezonu hakkını vererek tamamlayacaktır.

-Takımımız, kulübümüze tahsis edilen tesis hazır hale getirilinceye kadar ilçemizde Bardakçı Otel'de konaklayacaktır. 

-Takımımızın kendi şehrinde konaklaması ve bir aidiyet hissi ile mücadele etmesi büyük bir başarı olarak değerlendirilmektedir.

-Takımımız 26 oyuncu ve 6 teknik heyeti ile yaptığı iki kamp dönemi sonrası hiçbir maddi masraftan feraget etmeden sezona hazır hale getirilmiştir.

-İlçemizin duyarlı şahsiyetleri tarafından yönetim kurulumuza gelen yönetim kurulu üyeliklerini değerlendirmek ve yeni sezon için yeni bir heyecanla çalışmaları ve yeni bir misyonu icra etmek amacıyla kulübümüz kırk beş gün içerisinde olağanüstü genel kurula gidecektir.

-Olağanüstü genel kurul ve gündemiyle ilgili süreç önümüzdeki günlerde kamuoyu ile paylaşılacaktır.
???? 4 Eylül'de kendi evimizde Hopa Spor'la yapacağımız ilk maç öncesi tüm taraftarlarımızı takımımız etrafında birleşmeye ve buluşmaya davet ediyoruz."-HABER MERKEZİ