Milletvekillerinin Katılımında Adıyaman Tarımı Masaya Yatırıldı

Adıyaman'ın tarımsal sorunlarının masaya yatırıldığı toplantı, AK Parti Adıyaman Milletvekilleri Ahmet Aydın,İbrahim Halil Fırat ve Oda Başkanlarının katılımında gerçekleştirildi. .

Milletvekillerinin Katılımında Adıyaman Tarımı Masaya Yatırıldı

Adıyaman Ziraat Odasında düzenlenen toplantıya AK Parti Adıyaman Milletvekilleri Ahmet Aydın,İbrahim Halil Fırat,Adıyaman Ziraat Odası Başkanı Salih Şahan,AK Parti İl Başkanı Mehmet Dağtekin,Merkez İlçe Başkanı Mustafa Alkayış,İlçe Ziraat Oda Başkanları ve Oda Yöneticileri katıldı.

Çiftçilerin sorunları ve çözüm önerilerine yönelik düzenlenen istişare toplantısında,başta tütün olmak üzere inşaatı devam eden ve proje aşamasında olan barajlar,sulama projeleri, orman vasfını yitirmiş 2B arazileri ve tıkanmış ve işlevini yitirmiş olan toplulaştırma işlemleri ve çiftçilerin tarımda kullanacağı indirimli enerji  konuları masaya yatırıldı.

Toplantının ardından açıklmada bulunan Milletvekili Aydın,"Adıyaman Ziraat Odası Başkanlığı'nda, İlçe Ziraat Odalarımız eşliğinde toplandık. Adıyamanımızın tarımsal alanda her ne zaman olursa olsun, ne ihtiyacı, ne talebi, ne gibi bir beklentisi varsa yılmadan, yorulmadan takipçisiyiz. Son noktaya kadar çiftçimizin yanında olacağız"dedi.

Adıyaman Ziraat Odası Başkanı Salih Şahan ise "Bugün odamızda ilimizin tarımsal sorunları görüşmek üzere Milletvekillerimiz Sayın Ahmet Aydın,ibrahim halil Fırat,Ak parti il başkanı Mehmet Dağtekin,ilçe başkanı Mustafa Alkayış,Ak parti yönetim Kurulu üyeleri ve ilçe ziraat odası başkanlarımızla toplantı gerçekleştirdik ilimizin tarımsal  sorunlarının bir an önce çözülmesi noktasında milletvekillerimizin çaba ve gayretlerinden dolayı kendilerine  teşekkür ediyorum"dedi.-KAHTADA BUGÜN